Reference

Léto 2019 - Babi s více rodinami
Celkové hodnocení: 93%
Plusy: Naprosto úžasné ubytování. Chalupa vybavena nadstandardně. I v nepřízni počasí jsme se nenudili, je tu spoustu stolních her, puzzle, fotbálek, xbox... Kuchyň (vybavená vším na co si vzpomenete) spojená s obývacím pokojem, uprostřed nádherná kachlová kamna, která umocnila dojem pohody a klidu. Okolí chaty naprostý klid, venkovní hřiště pro děti, venkovní gril. Přes den výlety po okolí. Není nic, co by se dalo vytknout... Vřele doporučuji, určitě se vrátíme.
Mínusy: Je nutné počítat s horší dostupností po nezpevněné cestě.

Podzim 2017 - Lucie s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 99%
Plusy: * Nádherné místo, klid, soukromí, romantika.
* Zároveň komfort, protože dům je ve vynikajícím stavu, výborně vybavený, prostorný. Dobře se vytápěl (snadná manipulace a teplo dlouho vydrželo), což jsme zvláště ocenili v nevlídném podzimním počasí. Uvnitř hodně prostoru pro děti (když je škaredě) a venku příjemné posezení s hřištěm (když je hezky).
* Přímo pěšky od chalupy lze podniknout několik pěkných výletů, včetně skalního města.
Mínusy: Trošku dobrodružnější příjezdová cesta, chce to zkušené a obratné řidiče. Ale to je možná nakonec taky plus :-)
Léto 2020 - Mirka s více rodinami
Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Jedna z nejlepších chalup, na které jsme kdy byli. Je tam snad úplně všechno (od vybavení v kuchyni přes spoustu her až po takové maličkosti jako sáčky do koše a toaletní papír), perfektní zázemí pro děti, vše čisté a voňavé. Úžasná kachlová kamna, které jsme kvůli chladnému počasí dost využívali. Majitelka příjemná a vstřícná.

Léto 2020 - Pavla s více rodinami
Celkové hodnocení: 100%
Plusy: Jako velky plus beru, ze je chalupa skoro mimo signal (krome dostupne wifi), takze se tam paradne odpocivalo.
Mínusy: Zadny jsme nenasli.

konec léta 2017 - Kriku
Dobrý den, moc děkujeme za báječné strávení volného času na Vaší chalupě. Ještě se mi nestalo, aby mi dítě někde spalo 8hod. v kuse :) Byla tam super atmosféra, prostředí a hlavně klid! Ano, cesta tam, byla jedno velké dobrodrůžo, ale stálo to za to!
Chválím obytné velké prostory, čistotu a hlavně vybavenost chalupy. Absolutně nic nám nechybělo a vše dovršilo příjemné jednání majitelky.
Budeme se těšit naviděnou.


Léto 2017 - paní Alena

Strávili jsme na chatě víkend a hned plánujeme další termíny. Uchvátilo nás okolí a možnosti výletů. Prostor kolem chaty dává možnost pro relax i různé hry. Chata je krásná, vybavená, udržovaná a prostorná. Majitelé jsou velmi příjemní a vstřícní. Jsme nadšení a těšíme se nazpět.

léto 2016 - Uzovky

"Strávili jsme na chalupě příjemný prodloužený víkend. I pro ne zcela jednoduchý příjezd je chalupa v božském klidu, v lesích mimo civilizaci. Chata je ale plně vybavená - od kuchyně až po pračku, TV... Ve společenské místnosti kachlová kamna s troubou - buchty z ní jsou jako od babičky, posezení na zápraží nemá chybu a večer tu je takový klid, že jsme spali jako Růženky. Museli jsme navštívit sousední polskou Pstražnou a chytit si a ochutnat grilované pstruhy, pěkná je pěší tůra na Bor a příště vezmeme kola."

Simona Vojnarová

- skupina lidí z práce

"Na Vaší chalupě jsem uspořádala neformální pracovní setkání. Společně se svými kolegy z práce jsme si tu užili grilování, venku jsme si zahráli kroket a večer jsme se vyřádili soutěžením na xboxu.Vaše chalupa a její okolí nám učarovalo a všichni byli z tohoto víkendového pobytu unešeni. Doteď na náš společný víkend a na kouzlo tohoto místa vzpomínají a chtějí to příští rok prý zopakovat. TÍmto chci ještě jednou za příjemný pobyt na Vaší chalupě poděkovat a za rok se s Vámi a s mým pracovním týmem asi znovu uvidíme."

Martina Zácná

- skupina rodin s dětmi

„Chalupa je perfektně vybavená, nic nám nechybělo, cítili jsme se doslova jako doma! Příroda kolem byla jako z pohádky. Například, kde jinde se vám stane, že na zahradu každé ráno přijde daněk, děti mají nezapomenutelný zážitek. Vřele doporučuji, pojedeme určitě znovu.“

Podzim 2016 - Móňa

"Ačkoli jsme z východních Čech, tento kout naší vlasti moc neznáme, proto jsme s partou vyrazili na tuto chatu. Ačkoli jsme početná skupina, všichni jsme se bez problémů do objektu vešli a našli svoje soukromí. Vše, co je nutné pro běžný provoz několika rodin s dětmi, jsme tu našli (nádobí, vybavení kuchyně, koupelny, WC atd. ). U chaty si na své přijdou jak děti, tak dospělí. Děti mohou využít zdejší hrací koutek, na zápraží je pak velký stůl s lavicemi. Chata je situována hned u lesa, houbaři se tedy nemuseli trmácet za úlovkem daleko. Zároveň jsme absolvovali hned několik rodinných výletů do okolí. Chatu určitě doporučuji větším skupinám a to nejen s dětmi. Najdete zde vytoužený klid a soukromí. Majitelům, kteří nám v mnoha ohledech vyšli vstříc, bychom touto cestou chtěli poděkovat!"